انبارداری از مهم ترین کار ها برای مدیریت یک مجموعه مانند کارخانجات و تولیدی ها می باشد. برای تولید و ارسال هرچه بهتر و بیشتر کالا باید اطلاعات کامل از مواد موجود در انبار ، تعداد کالاهای تولید شده ، کیفیت کالای تولید شده ، تعداد درخواست ها ، زمان ساخته شدن کالای مورد نیاز و ... را داشته باشیم .

اهمیت نرم افزار انبارداری چیست ؟

 

انبارداری دستی از گذشته رایج بوده و تمام کارهای ذکر شده در این روش به صورت دستی و توسط افراد گوناگون انجام می شد . انبار داری به صورت دستی و توسط افراد مختلف باعث ایجاد خطاهای متعدد و طولانی شدن زمان انجام آن و همچنین هزینه ی بالا برای استخدام افراد مختلف برای انجام این کار می شود . برای سیستم های بزرگ این کار بسیار دشوار و تقریبا غیر ممکن می باشد .

اهمیت نرم افزار انبارداری چیست ؟
نرم افزار مدیریت انبارداری تحولی در سیستم مدیریت کارخانجات و تولیدی ها ایجاد کرده است که سرعت انجام کار ها ، تولید محصولات ، ارسال برای مشتری و مواردی دیگر که به آن ها اشاره خواهیم کرد را تحت تاثیر قرار داده و کارایی مجموعه را بالا برده است .
نرم افزار مدیریت انبارداری کمک می کند فرآیند اعلام موجودی انبار ها تا ارسال کالا ها و دریافت رسید از مشتری را به خوبی مدیریت کنید تا در هزینه و زمان صرفه جویی شود و درآمد مجموعه را بالا ببرید .
این نرم افزار یک برنامه تحت وب می باشد و به همین دلیل همواره در دسترس افراد مربوطه از طریق اینترنت می باشد و همواره می تواند اطلاعات موجود انبار را به صورت گزارش دریافت کنند . همچنین با هر نوع دستگاهی مانند موبایل ، تبلت و کامپیوتر ها می توان به این سیستم وصل شد .

اهمیت نرم افزار انبارداری چیست ؟

از دیگر ویژگی ها و مزیت های نرم افزار مدیریت انبارداری می توان به موارد زیر اشاره کرد :


 کارایی آسان
 امکان ارسال گزارش های روزانه ، ماهانه و سالانه به مدیر مربوطه
 امکان اتصال به دیگر نرم افزار ها مثل نرم افزار مدیریت تولید و نرم افزار مدیریت مالی و حسابداری
 کاهش هزینه
 افزایش سرعت و کارایی
 کاهش استفاده از نیروی انسانی
 رسید خروج کالا از انبار
 ثبت اطلاعات کالا مانند اندازه ، رنگ و ..
 ثبت اطلاعات کالاهای مرجوعی
 گزارشات تطبیقی با نرم افزار مدیریت مالی و حسابداری
 سیستم هشداردهی در صورت کاهش موجودی انبار

 

 

 

1

2

3

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن